Solárne systémy Viessmann

Solárne systémy Viessmann

Solárne systémy

Slnečné kolektory

Slnečné kolektory firmy Viessmann dokážu vyhovieť všetkým nárokom na účinnú a hospodárnu podporu vykurovania a prípravy teplej vody. So svojou širokou ponukou plochých a trubicových kolektorov poskytuje Viessmann pre každý vykurovací systém pružné a individuálne riešenia.

Ploché kolektory Viessmann

Solárne kolektory dokážu ušetriť veľkú časť energie potrebnej na ohrev vody a vykurovanie. Buďte zároveň ekologický s plochými slnečnými kolektormi Viessmann.

Trubicové kolektory Viessmann

Inštalácia trubicových kolektorov Viessmann je záruka špičkovej kvality a technológie pre ekologický ohrev vody a vykurovanie slnečnou energiou.

P-Gruppe-Solarthermie-Flachkollektoren.pngP-Gruppe-Solarthermie-Roehrenkollektoren.png

 

Solárne systémy – teplo zo slnka zdarma pre váš domov.

Pri investícii do nového vykurovacieho systému by sme mali dnes naplánovať aj jeho neskoršie doplnenie solárnym systémom. Takto profitujete z nízkej spotreby energie a môžete sa tešiť z nízkych mesačných účtov za energie.

Inštaláciou slnečných kolektorov signalizujete vašu ekologickú zodpovednosť, a to trvalo udržateľnou zníženou produkciou CO2. V prípade techniky Viessmann pritom vsádzate na budúcnosť, ako aj optimálnu súhru všetkých komponentov zariadenia. Investíciou do solárnej techniky súčasne zvýšite aj hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Pri našej viac ako 30-ročnej praxi s navrhovaním a výrobou solárnych systémov sa na naše technické know-how a najvyššiu kvalitu môžete spoľahnúť. Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre nové kondenzačné vykurovanie na vykurovací olej alebo plyn, vykurovací systém na drevo alebo aj tepelné čerpadlo – všetky systémy od Viessmann sú konštrukčne optimalizované na kombináciu so solárnou technikou.