Solárne systémy produkty

Solárne systémy produkty

Ponúkame vám komplexné služby a najnovšie produkty v oblasti solárnych systémov a fotovoltických systémov.

Solárne systémy ponuka produktov

Náš sortiment zahŕňa obytné solárne systémy, osvetlenia, Solárne Grid ON systémy, solárne panely, solárne zariadenia, solárne invertory-meniče, nabíjačky, DC napájacie systémy, solárny ohrev vody, solárne čerpacie systém, solárne záhradné osvetľovacie sústavy, solárne Back up systémy, solárny ohrievač vody…


Fotovoltika produkty:

Solárne fotovoltaické panely

fotovoltický panel

Solárny panel je sada solárnych fotovoltaických článkov elektricky pripojených a namontovaných na nosnú konštrukciu.
Fotovoltické panely delíme na 3 základné druhy:
– Amorfné
– Polykryštalické
– Monokryštalické
V našej ponuke nájdete České, Nemecké, Čínske, Japonské a Tajvanské solárne moduly svetových výrobcov ako , Kyocera Solar, IBC Solar, Trina Solar, Benq Solar, Jinko Solar a iné.

Menič napätia

fotovoltaický menič fronius

Menič alebo aj striedač
DC AC solárny Menič mení elektrinu z Vašich solárnych panelov (DC jednosmerný prúd), na striedavý prúd (AC), ktorú používate vo vašom dome pre váš televízor, počítač, a ďalšie spotrebiče. V ponuke máme meniče od známych značiek ako Fronius, Delta, SMA Solar, Kostal Piko, Danfoss, EP Solar, Bosch…

Konštrukcia pre solárne panely

fotovoltaika-konštrukcia

Montážne systémy pre fotovoltické elektrárne.
Nami ponúkané montážne systémy sú bezpečné, extrémne odolné a majú všetky certifikáty kvality.
V ponuke máme široký výber konštrukcií pre rôzne typy striech a pre všetky druhy krytín. Inštalujeme kvalitné nemecké švajčiarske, rakúske a české montážne systémy svetových značiek Hilti, Conergy, Schüco, Mage, …


Solárne systémy na kľúč

Z našej ponuky solárnych systémov na kľúč je možné si vybrať:

back up solárny systém

Back Up systém. Sú solárne fotovoltické systémy pripojené k sieti a zároveň majú záložný systém pre uskladnenie prebytočnej energie na neskoršie využitie. Tento systém je podobný systému pripojenému k sieti avšak má batérie, switcher, power center s AC / DC vypínače, FV ochranu a samozrejme solárne panely a menič napätia. Takýto solárny systém umožňuje dodávať vyrobenú nespotrebovanú elektrickú energiu (prebytky) do záložného systému a v prípade výpadku siete, alebo v noci vie využiť túto uskladnenú energiu.

 

dom solárna elektráreň

FVZ pripojená k sieti GRID ON. Solárna fotovoltická elektráreň pripojená k sieti je najčastejšie a najbežnejšie využívaný systémy. GRID ON solárne systémy sú stvorené pre domácnosti, ale taktiež pre firmy na šetrenie nákladov spojených s odberom el. energie z DS. Takýto systém je pripojený na objekt spolu s DS a nie je vybavený akumulátormi. Všetka vyrobená el. energia sa spotrebúva priamo v domácnosti. Prebytok sa predáva späť energetickej spol. a pri nedostatku sa s DS odoberá.

Ostrovné solárne systémy GRID OFF.

Ostrovný solárny systém grid-off je systém bez pripojenia k sieti DS. Takýto systém sa zvykne inštalovať na miestach kde nie je dostupná verejná elektrická sieť, alebo kde by náklady na novú NN prípojku boli privysoké.

logitex ohrev vody fotovoltickými panelmySolárny ohrev vody fotovoltikou – LOGITEX Tento solárny systém pre ohrev vody sa skladá z fotovoltických panelov, hybridného bojleru Logitex, a v prípade potreby meničom pre využitie prebytkov el. energie z výstupu bojlera.

Solárne systémy

Naše skúsenosti v projektovaní a inštalácií komerčných solárnych projektov, zabezpečuje najvyššiu úroveň kvality a spokojnosť našich zákazníkov.

FOTOVOLTIKA

V našej ponuke pre fotovoltiku nájdete produkty ako solárne meniče napňtia pre systémy pripojené k sieti, meniče pre ostrovné systémy a hybridné meniče pre uskladnenie prebytkov el. energie. Taktiež Vám ponúkame veľký výber solárnych fotovoltických modulov od rôznych výrobcov a z rôznych krajín. Všetky nami ponúkané produkty sú certifikované. My ponúkame len časom overené technológie, ktoré sú zárukov vašej spokojnosti.

FOTOTERMIKA

Slnečná tepelná energia (STE) je technológia pre využitie slnečnej energie na tepelnú energiu (teplo). Solárne kolektory sa zaraďujú do 3 hl. skupín a to na nízko-, stredne-, alebo vysoké teploty kolektorov. Nízkoteplotné kolektory sú ploché dosky zvyčajne používajú pre ohrev bazénov. Stredne teplotné kolektory sú väčšinou ploché dosky, ale sú určené k ohrevu vody alebo vzduchu pre obytné i komerčné využitie. Vysokoteplotné kolektory sústrediť slnečné svetlo pomocou zrkadla alebo šošovky a sú zvyčajne používajú na výrobu elektrickej energie. STE sa líši od a oveľa účinnejšej technológie fotovoltaiky, ktorý premieňa slnečnú energiu priamo na elektrickú energiu.