facebook twitter linkedin vcard picasa

Ponúkame vám ostrovné solárne systémy Off Grid pre domácnosti, chaty, karavany a záložné solárne systémov napájania objektov.

Ostrovné fotovoltické systémy.


Sú využívané v oblastiach, kde sa z akéhokoľvek dôvodu nie je možné pripojiť na rozvodnú sieť. V európskych podmienkach sú to predovšetkým chaty, horské ubytovne a pod..

Off Grid solárny systém.

Systémy s akumuláciou elektrickej energie do batérií sa využíva v situáciách, kde je potrebné dodávať elektrickú energiu aj mimo slnečného svitu (noc, zlé počasie...). V tomto prípade súčasťou týchto systémov sú solárne akumulačné batérie s pomalým nabíjaním aj vybíjaním, ktoré sa dobíjajú z fotovoltických modulov cez regulátor nabíjania. Ten prerušuje okruh vždy, keď je batéria nabitá a vypína záťaž skôr, než sa batéria úplne vybije. Batérie majú zároveň dostatočne veľkú kapacitu, aby dokázali skladovať el.energiu vyrobenú cez deň a využívať ju tak v noci, ako aj počas nepriaznivého počasia. Súčasťou systémov býva zariadenie na transformovanie jednosmerného prúdu na striedavý - menič napätia. Systé Grid-Off nachádza uplatnenie v chatách, rod. domoch bez el. prípojky, reklamných biloboardoch, svetelnej signalizácii, na lodiach a pod. OFF-GRID-schéma

Fotovoltické panely pre off grid
pripravujeme

Fotovoltické off grid meniče
pripravujeme

Čo je potrebné pre Off Grid solárny systém

Regulátor nabíjania :
Regulátor nabíjania reguluje prúd do batérie na požadované napätie. Dobré regulátory nabíjania umožnujú dostať najlepší výkon z batérií a sú veľmi dôležité, pretože ovplyvňujú účinnosť systému.
Solárne batérie :
Batérie sa obvykle skladajú zo šiestich alebo viacerých jednotlivých batérií spojené s hrubými káblami v jednej rade alebo paralelnom zapojení.
Menič :
menič zmení DC na AC napätie vhodné pre bežné spotrebiče. Menič je voliteľný, prezože sú na trhu aj spotrebiče ns jednosmerný prúd. Solárne panely:
solárne panely generujú jednosmerný prúd DC.


Grid Off solárne zostavy

Prenosný solárny domáci systém 40W
fotovoltaický prenosný solárny systém 50W
Popis: Pre domáce použitie, LED svetlá, rádio, TV, ventilátory, počítač apod. Pre vonkajšie použitie.
Možno použiť ako zdroj elektrickej energie pre notebooky amobilné telefóny. Výstup zostavy je DC 12V/DC5V.
Zostava obsahuje tieto komponenty: Solárny panel 40 W
Batéria: 12V, 38Ah
Solárny regulátor: 12V/5A
Cena na vyžiadanie

Solárny domáci systém 8 watt
fotovoltaický solárny systém 8W aj s LED
Solárny panel poly 8Wp
Batéria 12V 4Ah
Regulátor 5A
2 ks 12V 2W Led svetlá
Cena na vyžiadanie
Solar kit 500Wp poly - 24V,100Ah - 500W
fotovoltaický solárny systém 500W
Solar kit off grid - 230V výstup Max power 230V.
500W Solar panel, 2x 250Wp Poly, 2 x Batérie 100Ah
Cena na vyžiadanieSolárne back up systémy

Z našej ponuky solárnych systémov na kľúč je možné si vybrať:

back up solárny systém Back Up systém. Sú solaire fotovoltické systémy pripojené k sieti a zároveň majú záložný systém pre uskladnenie prebytočnej energie na neskoršie vyuýitie. Tento systém je podobný systému pripojenému k sieti avšak má batérie, switcher, power center s AC / DC vypínače, FV ochranu a samozrejme solárne panely a menič napätia. Takýto solárny systém umožňuje dodávať vyrobenú nespotrebovanú elektrickú energiu (prebytky) do záložného systému a v prípade výpadku siete, alebo v noci vie využiť túto uskladnenú energi.

Solárny fotovoltický systémy na ohrev vody

logitex ohrev vody fotovoltickými panelmy Solárny ohrev vody fotovoltikou - LOGITEX Tento solárny systém pre ohrev vody sa skladá z fotovoltických panelov, hybridného bojleru Logitex, a v prípade potreby meničom pre využitie prebytkov el. energie z výstupu bojlera.


<